Vytvořit účet

Proč my?

Český portál vytáčej.cz nabízí jednoduchou a rychlou tvorbu Vaší vlastní webové prezentace a taktéž i přehledný katalog s pokročilým vyhledáváním, aby Vás všichni ostatní snadno našli. Nejedná se pouze o prezentaci komerčních firem a živnostníků, ale rovněž i lidí, kteří něco umějí nebo něco vlastní a jsou ochotni pomoci ostatním. Ať už za úplatu ve formě občasného přivýdělku, nebo s jakýmkoliv jiným protiplněním (protislužba, naturálie).

Nejste firma ani podnikatel? Nevadí! Umíte plést a chcete občas svůj výrobek i zpeněžit? Máte třeba sekačku na trávu a jste ochotni ji v době, kdy ji nevyužíváte někomu zapůjčit? Jezdíte autem a můžete někoho někam občas odvézt, nebo třeba doprovodit k lékaři, dovézt nákup? Neváhejte s registrací, jsme tu právě pro Vás!


Registrace není problém

Stačí kliknout na Vytvořit účet nebo ceník
vybrat si vhodný cenový program
a pak už jen vyplnit pár údajů

Zákaznická podpora

Jsme český portál a mluvíme Vaším jazykem. Můžete se na nás obrátit a rádi Vám pomůžeme. Vstřícnost a ochota jsou naším heslem.

Moderní administrace

Úprava Vašeho webu je velmi jednoduchá. Co píšete, je úplně stejně vidět na webu – je to stejné jako Váš oblíbený textový editor a stejně tak můžete vkládat obrázky, videa a další. Nemusíte vytvářet žádné stránky, záložky, menu a podobně.

Vyzkoušejte ZDARMA

Webovou prezentaci si můžete na 10 dní založit na zkoušku zdarma a vyzkoušet všechny nabízené funkce.

Rezervační systém

Pro Vaše klienty můžete využít rezervační systém, kdy si mohou jednoduše rezervovat Váš čas jedním kliknutím.

Plánovací systém

Můžete si vytvářet úkoly a v nastavený čas Vám a příp. Vaším spolupracovníkům přijde e-mailové upozornění. Už na nic nezapomenete.

Také v tabletu a mobilu

Naše stránky se přizpůsobují zařízení, na kterém si je prohlížíte. Je jedno, zda na PC s velkým monitorem, tabletu, nebo třeba malém mobilu.

Aktuální trendy

Sledujeme aktuální technologické trendy a design webu i funkcionalitu „za ním“ přizpůsobujeme dle těchto trendů. Využíváme moderní technologie jako HTML5, PHP apod.

Online chat

Na svých stránkách máte možnost využít online chat a být tak neustále k zastižení Vašimi klienty.

Správce webu

Nemáte na tvorbu a údržbu Vaší webové prezentace čas? Nevadí, objednejte si virtuálního správce webu a vše zajistíme za Vás, včetně případných aktualizací na základě zaslaných podkladů.

Jídelní lístek

Restaurace využijí snadnou tvorbu jídelního lístku. Je možné zadat buď klasický jídelní lístek nebo v kombinaci s denním menu.

Slider

Na své stránce můžete mít umístěn slider - tedy dynamický obrázek, kde se postupně střídá více obrázků, které si na web snadno nahrajete.

Kontaktní formulář

Na své stránce máte kontaktní formulář s ochranou proti spamu, jímž Vás mohou Vaši klienti jednoduše kontaktovat s dotazy. Obsah formuláře Vám přijde e-mailem.

Chcete něco navíc?

Uvítali byste novou funkcionalitu, kterou náš systém aktuálně nenabízí? Neváhejte nás kontaktovat a najdeme řešení. Na vývoji portálu vytáčej.cz neustále pracujeme a snažíme se jej zdokonalovat pro Vaši spokojenost.