Vytvořit účet

Často kladené dotazy

Co vlastně nabízíte?
Nabízíme snadnou možnost tvorby webu pro osobní nebo firemní prezentaci.

Na jaké klienty jste zaměřeni?
Zaměřeni jsme na širší oblast klientů, a to jak komerční – firmy a podnikatelé, tak i nekomerční – nepodnikatelé, kteří si chtějí občas přivydělat a mají co nabídnout.

Jak se zaregistrovat?

Velmi jednoduše.
Stačí kliknout na Vytvořit účet nebo ceník
vybrat si vhodný cenový program
a pak už jen vyplnit pár údajů

Jak se přihlásit?

Buď na hlavní stránce tlačítkem Přihlásit:
Nebo do adresní řádky webového prohlížeče zadáte http://[váš_web].vytacej.cz/admin a zobrazí se zadání jména a hesla:
Pak kliknete na stejné tlačítko, které nyní zobrazuje Vaše jméno a vyberete si:

Mám účet zdarma, budu někdy něco platit?
Ne, účet zdarma je a bude i nadále zdarma.

Jak hledat v katalogu?
Jedna možnost je na hlavní stránce vytáčej.cz - zadáte hledaný výraz (a příp. město) do příslušných vstupních polí a stisknete tlačítko s lupou. Druhá možnost je kliknout na tlačítko Katalog v menu a pak se Vám zobrazí katalog se všemi možnostmi vyhledávání.

Proč je záznam do katalogu placený?
Naším cílem je nabídnout Vám kvalitní katalog, proto chceme v katalogu mít pouze kvalitní záznamy od těch, kteří se opravdu chtějí prezentovat. Nechceme se dostat do stavu, kdy bude katalog plný mnoha nekvalitních odkazů, kde bude problém cokoliv najít.
Katalog taktéž ručně kontrolujeme.
Právě proto jsme zavedli nepatrný poplatek za záznam do katalogu.

Nemáte čas na tvorbu vaší webové prezentace, nebo se bojíte, že byste ji nezvládli?
Nevadí, u nás si můžete objednat správce webu, kdy nám jen zašlete podklady a my Váš web na základě těchto podkladů naplníme.
Taktéž nabízíme i možnost v rámci této služby si objednat i aktualizace, kdy nám zašlete požadované změny a my je na Vašem webu provedeme.
Stačí skutečnost, že máte o službu zájem zapsat do poznámky při registraci, nebo se na nás obrátit pomocí kontaktní stránky, kde najdete možnosti, jak nás kontaktovat.

Kolik stojí správce webu?
Vzhledem k tomu, že se jedná o řešení na míru, není možné cenu exaktně stanovit. Nemusíte se ale bát, ceny jsou velmi příznivé :-).

Co to je ověřená adresa a k čemu mi je?
Ověřená adresa je osvědčený způsob, jak si zvýšit důvěryhodnost pro Vaše klienty. Znamená to pro ně, že máme Vaši adresu a v případě problémů je Vás možné skutečně zastihnout. Pro podvodníky totiž není problém při registraci zadat vymyšlenou adresu, z čehož vyplývá velmi problematická dohledatelnost.
Ověření adresy probíhá taktéž osvědčeným způsobem – pokud vznesete požadavek na ověření adresy, zašleme Vám doporučený dopis s jedinečným kódem, který zadáte v administraci Vašeho webu a tím se Váš záznam v katalogu začne zobrazovat se značkou ověřené adresy.

Mohu si u účtu zdarma zvolit doménový název?
U účtu zdarma to možné není, budete mít doménový název ve tvaru Vašeho telefonního čísla, tedy např. http://123456789.vytacej.cz
Stejný formát můžete využít i u placených účtů, budete tak moci snadněji sdělovat Vaši webovou adresu Vaším klientům a dalším – pouze sdělíte moje telefonní číslo tečka vytáčej tečka cz. Zároveň tak máte jedinečný název, který Vám nikdo nezabere.

Je tvorba webové prezentace snadná, zvládne ji i neprogramátor?
Ano, je velmi snadná. Vše probíhá stylem jako když píšete v textovém editoru včetně vkládání obrázků a dalšího obsahu. Jak svůj web vidíte při editaci, tak vypadá i pro ostatní. Jedná se zkrátka o WYSIWYG editor s automatickým průběžným ukládáním (live edit).
Můžete si ale samozřejmě zvolit, že chcete veškeré změny potvrzovat a dokud tedy nestisknete tlačítko pro uložení, změny se na webu neprojeví.

Proč jsou u účtu zdarma zobrazovány reklamy?
Tvorba portálu i jeho provoz není zdarma, proto abychom Vám mohli nabídnout Vaší webovou prezentaci zdarma, zobrazují se na neplacených stránkách reklamy.

Jsou reklamy i u placených účtů?
Nejsou a nebudou.

Jak používat online chat na svých stránkách?
Zaregistrujete se na stránkách http://www.zopim.com a kód, který se tam dozvíte zadáte v administraci svého webu v části nastavení.
Tím se chat zobrazí na Vašich stránkách a už stačí být jen přihlášen na http://www.zopim.com a komunikovat s klienty v reálném čase.
Pokud byste si nevěděli rady, můžeme pro Vás registraci a zprovoznění provést a příp. Vás zaškolit v používání. V tomto případě si stačí objednat správce webu a uvést, že žádáte online chat.

Proč není rezervační systém i u nekomerčního účtu?
Důvod je legislativní – pokud se k Vám objednávají klienti, jedná se o soustavnou činnost, která tak naplňuje znaky živnostenského podnikání. Pokud jste tedy fyzická osoba nepodnikatel, takovou činností byste porušoval platné zákony ČR.
V případě, že podnikáte, je třeba si objednat komerční účet, který nabízí všechny možnosti vytáčej.cz bez omezení.

Můžu si u vás dělat fotogalerii a dělat si web jak chci?
Vytáčej.cz je portál zaměřený na prezentaci produktů, služeb a občasných přivýdělků a toho vyplývá jeho struktura. Samozřejmě můžete na Váš web vkládat obrázky, videa a další obsah, není to ale možné libovolnou formou.
Pokud si chcete vytvořit klasickou osobní stránku, kde si budete editovat menu apod. odkážeme Vás na jiného poskytovatele webových služeb, který bude tyto služby nabízet.