Vytvořit účet

Vítáme vás na novém portálu vytáčej.cz!

Naším cílem je vytvořit portál, který pomůže lidem najít toho, koho zrovna potřebují a zároveň těm, kteří mají co nabídnout, poskytnout možnost vytvořit si velmi jednoduše vlastní webovou prezentaci.


Nezáleží přitom zda jste soukromá osoba, nebo třeba podnikatel. Své místo u nás najde každý.

Pletete, hlídáte děti, doučujete, nebo třeba chcete pronajmout chatu, na kterou teď nejezdíte?

Umíte malovat, pečete výborné cukroví, zkrátka chcete svými vědomostmi a šikovností někomu pomoci a přivydělat si?

Jste živnostník, advokát, podnikatel, který se chce zviditelnit, nabídnout své služby více klientům a tím vydělat více peněz?

Pokud ano, jste na vytáčej.cz správně!

Buďte mezi prvními, vaše šance na nalezení vašimi klienty bude mnohem vyšší!

Chcete něco nabídnout, ale myslíte si, že vaše nápady nikdo nevyužije? To je omyl, vždy se najde někdo, komu se daná věc bude hodit. Neváhejte a registrujte se!

Nebo "jen" inzerujete své věci na různých inzertních serverech? I vás uvítáme, můžete si na svoji stránku na vytáčej.cz jednoduše vložit odkazy na vaše nabízené předměty nebo na celé katalogy na inzertních serverech, klidně i s dodatečnými fotkami, videem nebo popisem. Výrazně tak zvýšíte své šance na prodej!


Veškeré u nás vytvořené webové prezentace se stávají součástí katalogu, ve kterém najdete toho, kdo vám pomůže. V katalogu jsou označeny komerční účty (podnikatelé) a tak snadno najdete koho hledáte.

Nejsme tedy klasický webhosting nebo adresář firem, nýbrž se snažíme pomoci lidem i podnikatelům a poskytnout jim snadný způsob jak mohou nabídnout své služby.

Zatím probíhá úvodní testování portálu - když objevíte jakoukoliv chybu, budeme velmi rádi, když nám na e-mail pošlete co špatného se stalo a co jste v tu chvíli zrovna dělali. Pomůže to všem, naším cílem je vaše spokojenost.


Sdílejte tento článek

Poslat e-mailem